Технічне обслуговування авто з LPI в Одесі

обслуговування LPI в Одесі

У сучасному світі багато машин все частіше переходять на газ, завдяки якому можна не тільки економити на паливі, але й скоротити викид шкідливих відходів у навколишнє середовище.

Системи ГБО умовно поділяються на кілька поколінь, і відрізняються вони за зовнішнім виглядом та принципом роботи. І сьогодні все більшої популярності набуває система LPi (система рідкого фазованого розподіленого упорскування), ще її називають ГБО 5 покоління.

Якісне обслуговування для авто із системою LPI

З кожним днем ​​зростає попит на автомобілі з Кореї із заводським ГБО. Отже, послуги з обслуговування такого транспортного засобу стають все більш затребуваними. Та й, насправді, якість обслуговування – справді важливий момент, адже від цього залежатиме те, наскільки довго ТЗ та його деталі зможуть прослужити вам.

Найчастіше послуга з обслуговування авто з LPi включає такі види робіт:

  • Перевірка обладнання на справність
  • За потреби, зміна фільтрів
  • Здійснюється заміна насосів
  • Загальне обстеження транспорту на наявність несправностей.

Авто з LPI: причини, з яких слід сказати «так»

Якщо говорити більш докладно про транспортний засіб з LPI, його яскрава особливість полягає в тому, що він може пересуватися виключно на рідкому газі (пропан-бутані), не метані. І сама газова система працює зовсім інакше, ніж стандартне ГБО. Але це лише одна з переваг цієї системи. Насправді цих плюсів набагато більше, а саме:

  • Хто переживає за витрату палива, то тут важливо зрозуміти, що споживання газу та бензину становить майже 1:1, і відбувається це завдяки точному дозуванню в рідкій фазі, порівняно з пароподібним станом газу. Та й старт авто проводиться тільки на пропан-бутані
  • Тут неможливо «Залити свічки» навіть у холод, оскільки газ у цій системі випаровується, а не розтікається
  • Пароподібне блакитне паливо остуджує камеру згоряння, тим самим покращує працездатність ДВЗ, а у поєднанні з точним дозованим упорскуванням підвищується і потужність двигуна на кілька відсотків
  • Немає нагару на свічках, стінках циліндрів та не руйнується каталізатор транспорту. І, звичайно ж, автомобіль з LPi вважається більш екологічно чистим (дуже низький вміст шкідливих елементів у вихлопних газах), а також рівень низький рівень свинцю та сірки та вдвічі менше вуглекислого газу.

Звичайно, переваг даної системи достатньо, але тут особливу роль відіграє обслуговування, завдяки якому, транспортний засіб із заводським ГБО може прослужити досить довго.

Обслуговування транспорту з LPI у Service Gas

Співробітники компанії Service Gas готові надати повний спектр послуг для авто з Кореї із системою LPI, включаючи діагностику, технічне обслуговування, виявлення несправностей, а також настроювання та ремонт обладнання.

Service Gas - ми пропонуємо гідний та якісний сервіс!

service-gas service-gas