Service Gas. Робимо установку ГБО на машини з Америки

Після того як був прийнятий закон №8487, привозити в Україну авто з Америки стало, як ніколи, популярним. Стало дуже вигідно купувати авто з невеликими ушкодженнями і з невеликим пробігом. Це виходить дешевше, ніж купувати авто безпосередньо в Україні. В США через високу зарплатню машину з невеликими ушкодженнями відновлювати вважається недоцільним. А в Україні послуги з ремонту коштують набагато менше, та й свіжу, якісну машину можна отримати за адекватну суму.

І, звичайно ж, при покупці авто з США, багато автовласників практично відразу ж шукають кваліфікованих майстрів, які змогли б встановити на американця ГБО. Команда Service gas має колосальний досвід в переобладнанні таких авто і може запропонувати готові рішення практично для кожної моделі.

ГБО на авто з США

По суті, переобладнання газового обладнання на американця практично не має відмінностей від переоснащення українського авто. Найчастіше, з Америки приганяють автомобілі з безпосереднім уприскуванням палива. Для них є спеціально створене газобалонне обладнання. Воно підбирається за кодом двигуна. Саме ж обладнання для американських авто таке ж, як і для європейських.

Чому варто звернутися в Service gas за установкою ГБО на авто з США

Ми дуже дорожимо безпекою свої клієнтів, а значить, використовуємо лише якісне і оригінальне обладнання. Плюс до всього, наша команда застосовує у своїй роботі комплекти ГБО і його комплектуючі, які випускаються на одному заводі, однією фірмою.

Співробітники компанії постійно підвищують свої навички і знання, навчаючись в Україні та закордоном. Service gas може працювати зі складними моторами, від яких інші фірми по установці відмовляються.

Наявність грамотних майстрів і якісного обладнання для проведення установки, регулювання і налаштування газобалонного обладнання - ось гарантія довгої і ефективної роботи ГБО.

Також для зручності клієнтів ми передбачили кілька форматів оплати:

  • Готівковий розрахунок
  • ГБО в кредит.

Щоб замовити у нас установку ГБО, телефонуйте за номером +38 (063) 455-50-11, або приїжджайте на будь-яке з наших СТО. Фахівець компанії підбере відповідний комплект, згідно технічних характеристик автомобіля і детально відповість на всі запитання.

service-gas service-gas