Установка ГБО Zenit BlueBox на автомобілі

Установка ГБО Zenit BlueBox на автомобілі

 1. Особливості системи BlueBox.
 2. Можливості системи.
 3. Комплект поставки.

Zenit BlueBox - це електронна система контролю і управління уприскуванням палива для послідовних систем подачі газу в летючої фазі, яка застосовується для чотирициліндрових двигунів, має компактний яскраво-синій корпус, використовується при установці ГБО.

Установка ГБО Zenit BlueBox на автомобілі

Особливості BlueBox

Основна причина створення системи Zenit BlueBox - необхідність створити максимально надійний, функціональний продукт. Його ціна повинна бути конкурентною на ринку ГБО. Завдяки 19-річному досвіду роботи з італійськими виробниками газобалонного обладнання, польським інженерам компанії AG Centrum вдалося розробити високоякісний блок управління розподіленим впорскуванням газу Blue Box.

Blue Box виготовлений з високоякісних компонентів, виробництво і складання здійснюється на сучасних, автоматизованих заводах компанії Auto Gas Centrum, що гарантує гідне якість. Електроніка BlueBox - це унікальний елемент газобалонного обладнання. Його універсальність дозволяє використовувати з будь-якими газовими форсунками і редуктором.
Установка ГБО Zenit BlueBox на автомобілі

Розглянемо можливості системи:

 1. Монітор перегляду основних параметрів (харчування, обороти, тиск газу, розрядження в колекторі, температура газу і редуктора, підключення до лямбда-зонду, час уприскування бензинових і газових форсунок). Можливий постійний перегляд параметрів, незалежно від обраної вкладки.
 2. Конфігурація - основне меню, в якому відбувається базова установка опорних параметрів (вид палива, тип двигуна, джерело сигналу оборотів, тип встановлених газових форсунок, датчики температури і рівня газу і інші настройки).
 3. Вкладка "добавка і перемикання” - за допомогою цих налаштувань регулюється режим роботи на низьких і високих оборотах, вибір режиму роботи переходу з газу на бензин.
 4. OBD - тільки у версій блоку управління BlueBox OBD. Це можливість переглядати статус підключення до OBD автомобіля, статус корекції, конфігурації настройки і діагностики за допомогою даного підключення.
 5. Осцилограф. Основні параметри роботи системи можуть не тільки відслідковуватися, а й записуватися в спеціальний файл, для подальшого аналізу.
 6. Діагностика - контроль помилок системи. Доступно включення або відключення індикатора "Check" на панелі перемикача. Можна перевірити роботу виконавчих елементів (електроклапани і звуковий зумер), подивитися 4 останніх помилки за допомогою стоп-кадру в пам'яті контролера,
 7. “Інші” - вибір мови, меню підключення до ЕБУ і режим демонстрації, версія програмного забезпечення, серійний номер і номер плати ЕБУ, лічильник часу роботи на бензині і газі.
 8. Налаштування системи - перелік доступних опцій після вибору всіх основних налаштувань і параметрів.

Комплект поставки:

 • Блок управління BlueBox
 • Проводка до блоку управління
 • Датчик МАР
 • Перемикач видів палива

Гарантія на блок управління 5 років.

Zenit BlueBox - оптимальне поєднання ціни та якості. Монтаж, регулювання та обслуговування системи необхідно проводити на СТО або після проходження спеціального навчання. Сервіс-центр "Сервіс-Газ" надає послуги надійної і швидкої установки ГБО за помірними цінами.

service-gas service-gas