Про компанію

Про компанію “Сервіс Газ”

Компанія "Сервіс Газ" більше 10 років на ринку встановлення газобалонного обладнання. Ми встановлюємо ГБО в Одесі і інших містах України. У нашій компанії працюють фахівці високого рівня, які пройшли спеціальне навчання. Ми стежимо за новинками ринку газового обладнання, а отже можемо запропонувати нашим клієнтам краще і новітнє обладнання найвідоміших брендів.
Крім того, ми здійснюємо ряд додаткових і супутніх послуг. Ми здійснюємо ремонт та обслуговування раніше встановленого обладнання. Тобто, якщо ви вже встановили обладнання в іншому місці, а воно зламалося, або потрібно зробити технічне обслуговування, то ви можете приїхати до нас. Ми беремо в роботу як інжекторні, так і карбюраторні авто.

Вартість встановки ГБО в Одесі
Ціна установки газового обладнання хвилює багатьох клієнтів. І ми пропонуємо найкращі ціни на встановлення газу на авто в Одесі. В першу чергу вартість робіт в сервісі "Сервіс Газ" залежить від того, яке покоління ГБО збирається встановлювати клієнт. Якого виробника ви вибрали. Саме це перший фактор, який впливає на вартість роботи.

Ціна установки ГБО в Одесі містить в собі
У вартість послуг входить великий спектр роботи. Наприклад, все починається з того, що клієнт приїжджає до нас і робить первинну діагностику транспортного засобу. Ми перевіряємо всі вузли і складаємо договір.

Клієнт обирає виробника, і ми узгоджуємо вартість робіт. У цю вартість входить повне інсталювання газової системи. Диагностика, налаштування, регулювання і, звичайно ж, перший виїзд на трасу.

Це ще не всі приємні бонуси, які отримує наш клієнт. Якщо ви хочете зараз встановити газ на авто в Одесі, але не маєте потрібної суми грошей, то ми цілком зможемо встановити газ на авто в Одесі в розстрочку. У нас вигідні умови кредиту і без зайвих переплат.

Ціна установки ГБО в Одесі містить в собі
Наші бокси повністю обладнані під роботу з газовим обладнанням. Нічого зайвого. Тільки ваш автомобіль і наш співробітник. Перед початком робіт всі поверхні, які можуть забруднитися під час проведення робіт накриваються спеціальними накладками, захисними килимками, плівкою.

Можна не боятися, що майстер забруднить сидіння або кермо. Охайності наших робочих можна позаздрити.

Устаткування, з яким ми працюємо
Наші фахівці працюють з такими брендами як ГБО Zenit BlueBox, ГБО Zenit PRO, ГБО BLUE BOX, ГБО Zenit PRO DIRECT від італійських та польських виробників. Саме ці компанії зарекомендували себе найнадійнішими і високоякісними.

Також у нас можна придбати змінні запчастини від оригінального виробника.

"За" і "проти" установки газу на авто
Перше, чому водії вирішуються поставити газ - це, звичайно ж, економія грошей на паливі, так як газ на автозаправках набагато дешевше. Вклавши один раз гроші за установку системи, можна економити на витраті палива практично відразу, як виїжджаєш зі станції технічного обслуговування.

Звичайно, залишилися супротивники, але побачивши, як інші водії вже економлять, і вони погоджуються, що LPG - досить вигідне паливо, а сама сплата за установку в Одесі швидко себе виправдовує. Всі дрібні докази проти встановлення тепер не є переконливими. Водії вже встигли переконатися, що плюсів у газу набагато більше, ніж у бензину.

Оформлення ГБО в МРЕВ
Після встановлювання ГБО необхідно оформити документи на переобладнання транспортного засобу. Для деяких водіїв це може стати справжньою проблемою, бо на реєстрацію документів може знадобитися час. Наші співробітники швидко і без проблем оформлять документи на переобладнання машини.

Наші СТО
Одеса пр. маршала Жукова 77/11
Одеса вул. Чорноморського козацтва 17
Відгуки наших клієнтів
service-gas service-gas