ГБО в кредит в Одесі

Встановити ГБО в кредит
 1. Чому необхідно встановити ГБО
 2. Що потрібно для того, щоб переобладнати свій автомобіль на газобалонне обладнання?
 3. Скільки коштує установка ГБО?
 4. Де взяти гроші?
 5. Переваги "Швидкого кредиту”

Економити гроші на паливі

Сьогодні українцям доводиться нелегко. Регулярно підвищуються ціни на продовольство і промислові товари, ростуть ціни на комунальні послуги. Дорожчає пальне. Багато співвітчизників йдуть шляхом економії і по-різному скорочують свої витрати. Що робити, якщо в сім'ї є автомобіль і він є необхідним засобом пересування або джерелом доходу?

Чому необхідно встановити ГБО?

Більшість водіїв вже знайомі з перевагами, яке дає установка газобалонного обладнання на автомобіль. Найголовніше - це економія на паливі майже в два рази! Найсвідоміші автолюбителі вже давно перейшли на газ і економлять свої гроші. Крім того, вони економлять на ремонті авто, тому що водіння на газі гарантує більш довговічне використання автомобільних деталей.

Що потрібно для того, щоб переобладнати свій автомобіль на газобалонне обладнання?

Для початку слід звернутися до профільного сервіс-центр для консультації. Відмінний сервісний-центр, де вам швидко і якісно встановлять ГБО - Сервіс Газ. Наші фахівці оберуть для вас оптимальний комплект устаткування, за прийнятною ціною.

Сколько стоит установка ГБО?

Скільки коштує установка ГБО?

Ціна на ГБО в Одесі і його установку безпосередньо залежить від марки автомобіля і його двигуна. В середньому, можна орієнтуватися на ціну від 450 у.о. до 600 у.о. Саме в цьому діапазоні можна знайти комплект ГБО гідної якості. Компанія Сервіс Газ працює з кращими виробниками ГБО, такими як ГБО Zenit BlueBox, ГБО Zenit PRO, ГБО BLUE BOX, ГБО Zenit PRO DIRECT від італійських і польських виробників. Саме ці компанії зарекомендували себе найнадійнішими і високоякісними.

Де взяти гроші?

Якщо ви вирішили встановити на свій автомобіль ГБО, а необхідної суми у вас немає на руках, зручно скористатися умовами банку. Наприклад, ПриватБанк надає таку послугу як "Швидкий кредит". Ви можете отримати до 50000 грн на карту. Умови банку дозволяють оформити кредит в режимі онлайн на сайті на період від 12 до 24 місяців. Для цього вам не потрібні документи і довідки, тільки карта ПриватБанку і фінансовий телефон.

Ви самі вибираєте умови і отримуєте терміновий кредит на карту без будь-яких документів:

 • вибираєте суму кредиту;
 • на ваш номер телефону надійде ОТР-пароль, який необхідно ввести в поле;
 • также ввести номер Вашей карты “Универсальной” или Карты для выплат;
 • слід ознайомитися з паспортом кредиту і договором;
 • отримати гроші на карту.

Переваги "Швидкого кредиту”

 • До 50000 грн - без застави;
 • мінімальний набір даних;
 • сервіс працює онлайн 24/7;
 • прямий доступ до кредиту через карту;
 • комісія при оплаті в ТСП - 0%;
 • погашення рівними частинами;
 • термін кредитування - 12-24 місяці з можливістю довгострокового погашення без додаткових комісій.
service-gas service-gas