Швидка та точна діагностика ГБО LPI в Одесі

діагностика LPI

Все частіше на дорогах можна зустріти південнокорейські автомобілі із системою LPI. Причина такої популярності полягає в їхньому єдиному паливі. Плюс до всього ця система ГБО дуже відрізняється від решти такого обладнання тим, що тут немає випарника і блакитне пальне потрапляє в паливний насос і впорскується прямо з форсунки. Також, зовсім не важливо, в якій формі знаходиться паливо в рідкому або газоподібному стані. Найголовніше в цій конструкції - два великі фільтри, які очищають газ від будь-яких домішок, які можуть бути, особливо якщо паливо зберігається в неправильній тарі. Отже, вкрай необхідно, щоб періодично проводилася діагностика транспортного засобу виявлення будь-яких несправностей.

Якщо говорити про діагностику такого рівня транспорту, то тут важливо, щоб це робили фахівці, які знають, що таке LPI адже тут причини та збої в роботі газової установки часто не співпадають із "бензиновими" аналогами. І якщо ГБО з безпосереднім упорскуванням займатимуться механіки-діагности, що орієнтуються на бензині, тоді вони не зможуть повною мірою обстежити та виявити якісь помилки чи несправності. Адже, на практиці, часто трапляється так, що дані механіки – діагности роблять заміну тих деталей, які зовсім не потрібно було змінювати. Тому, вкрай необхідно, щоб діагностикою LPi, займалися виключно майстри, які точно знають порядок і специфіку роботи з даним видом обладнання.

Service Gas пропонує всім охочим послуги з діагностики LPI автомобілів. В арсеналі компанії є все необхідне обладнання і, що найважливіше, співробітники, які знають свою справу, постійно навчаються новим навичкам і відкривають для себе нові знання. Скориставшись послугами діагностики від Service Gas, ви зможете дізнатися про:

  • На скільки зносилися деякі елементи системи, включаючи газовий насос;
  • Рівень потужності роботи двигуна та його датчиків;
  • Глибока діагностика стану двигуна із ендоскопом;
  • Повний огляд ТЗ;
  • Надаємо звіт про зношені деталі автотранспорту.

Service Gas – ми пропонуємо якість!

service-gas service-gas