Питання та відповіді

Як правильно обрати якісне ГБО?
Газобалонне обладнання - це набір пристроїв, механізмів, яким потрібна кваліфікована установка, регулювання, налагодження та правильне своєчасне технічне обслуговування. Щоб не помилитися з вибором ГБО, потрібно консультуватися в професійних сервісних центрах у фахівців. Більше інформації Ви зможете отримати в статтях на нашому сайті.
Газ небезпечніше інших видів палива?
Газ безперечно небезпечний. Хоча він не небезпечніше бензину або ДТ. Це легко порівняти навіть в домашніх умовах - спалахування багаття, политого бензином і розпал газової конфорки на плиті. Погодьтеся, ефект очевидний.
Куди зручніше встановлювати балон?
У більшості випадків газовий балон встановлюють на місце «запаски». Хоча виникає питання - куди подіти саме запасне колесо? Безумовно, його поміщають в чохлі в багажник. Єдиний, мінус - зменшення корисного місця в багажному відділенні. Звичайно, ще один варіант - придбати більш тонке запасне колесо - докачку.
Який тиск може витримати газовий балон?
Все залежить від встановленого балона. Зазвичай, стандартні моделі газового балона здатні утримувати тиск до 250 атмосфер. При застосуванні в якості палива пропан, Ви отримуєте тиск на стінки балона, що не перевищує 16 атмосфер.
Можна встановлювати ГБО на турбований двигун?
Це можливо. Для цього необхідно обов'язково монтувати інжекторне газобалонне обладнання. Воно здійснює потрібну кількість газу в двигун за рахунок створюваного тиску. Сильний потік повітря в моторний відсік не є перешкодою для інжекторного ГБО.
Як визначити нормальний витрата газу по відношенню до бензину?
Співвідношення газу і бензину при нормальній справної роботі автомобіля можна розрахувати за принципом - витрата газу 100 до 110% витрат на бензин. При установці найбільш сучасного газового обладнання. Тому якщо витрата газу більше різниці в 10% необхідно негайно звернутися в сервісний центр для повної діагностики системи.
Як установка ГБО в цілому впливає на двигун?
Безумовно газ не шкодить мотору. Швидкість згоряння газово-повітряної суміші в порівнянні з бензином, набагато нижче. Тому навантаження на механізми - поршні, колінвал, шатуни та інше зменшується. Це призводить до збільшення загального експлуатаційного періоду роботи двигуна в 1,5 рази.
Який період часу необхідний для установки ГБО?
Як правило, фахівці «Сервіс Газ» виконують установчі роботи по монтажу газового обладнання на автомобіль протягом 6-х годин. Виконання роботи на більш рідкісних іномарках може трохи збільшитися - до 12 годин. У разі необхідності, майстри можуть здійснити установку навіть в нічний час доби.
Як часто здійснювати зміну повітряного фільтра при використанні ГБО?
Найчастіше, заміну необхідно проводити в термін, зазначений фірмою-виробником встановленого обладнання. За умови, якщо Ви живете за містом, часто їздите по путівців, що не асфальтованих дорогах, тоді заміна фільтра потрібно здійснювати частіше. Зміна фільтра на міських дорогах відбувається після 10 000 - 12 000 км.
Чи можлива робота авто на бензині після установки ГБО?
Більш сучасні комплекти ГБО розраховані на роботу двох видів палива. Для того, щоб перейти з одного на інший, необхідно просто натиснути на кнопку. Зазвичай її розміщують зліва від керма. Останні моделі ГБО здатні автоматично проводити переклад з газу на бензин та навпаки.
service-gas service-gas