Бюджетні ГБО. Переваги і вартість

Установка ГБО на бюджетні авто
Установка бюджетного ГБО на авто в Одесі. Переваги і вартість.

На сьогоднішній день багато водія готові встановити газ на авто на свій автомобіль. Існує одна вагома причина - вартість системи установки ГБО в Одесі. Сьогодні на ринку пропонують більш бюджетний варіант - ГБО 2-го покоління. Найпоширеніша на території України. Це газове обладнання на авто має більш доступну вартість і гарна якість. Максимально забезпечує надійність при експлуатації завдяки невигадливості.

Газобалонна установка цілком механічна. Тому виключаються помилки в роботі електроніки, комп'ютера. В результаті вони можуть привести до зайвої витрати палива або забезпечувати недостатню потужності двигуна. Дозатор подачі газу є єдиним електронним приладом, яке необхідно для газового обладнання другого покоління.

Автотранспорт з інжекторним двигуном з лямбда-зондом повністю підходить для установки ГБО 2-го покоління. Головним принципом можна відзначити, що датчик електронного дозатора є лямбда-зонд. Дозатор також повністю аналізує стан дросельної заслінки, даний число обертів двигуна. Тому Ви можете бути впевнені в надійної та безпечної роботи ГБО, якщо в автомобілі вірно зчитується кількість газо-повітряної суміші.

service-gas service-gas