ГБО Zenit PRO DIRECT (Комплект обладнання)

Установка ГБО Zenit PRO Direct
Установка ГБО Zenit PRO DIRECT від Сервіс Газ

Двигуни з паливною системою FSI (безпосереднім уприскуванням бензину) все частіше використовується виробниками автомобілів. Система ЗЕНІТ PRO DIRECT створена у відповідь на швидко змінюється автомобільний ринок. Цей продукт відповідає вимогам навіть найвимогливіших користувачів. Зеніт Pro Direct є новою, інноваційною системою подачі газу до 4-циліндровим двигунам з безпосереднім уприскуванням палива.

Це наступна генерація і розвиток перевіреної, класичної системи Зеніт PRO. Пристрій цієї системи спирається на комплектацію, засновану на найвищій якості компонентів (центральне управління Зеніт Pro Direct, редуктори Gurtner і KME, інжектори Hana, Matrix HS) і калібрування, розробленої в Дослідно-науковому Центрі AGC.

В системі застосована унікальна стратегія, яка дозволяє регулювати дози упорскування бензину під час роботи на газі в рамках від 5 до 100%. Завдяки цьому бензинові інжектори задіють ресурс роботи двигуна в повному обсязі. Частка бензину настільки мала, що не впливає негативно на економіку їзди на газі і настільки розумна, що не скорочує живучість всіх компонентів двигуна. Електронна керуюча система, оснащена стандартною можливістю приєднання до системи OBDII / EOBD і емулятора тиску палива.

Зеніт PRO Direct це продукт, який був широко і з успіхом прийнятий європейськими споживачами. Доказом цього є оцінка польського тижневика Авто Мир (Auto Świat). У цьому виданні Зеніт PRO Direct оцінений на 'п'ятірку'. Цей продукт в уже доступний на нашому ринку і Ви можете вже звернеться на наші СТО для ознайомлення з ним у всіх подробицях.

service-gas service-gas