Налагодження та регулювання ГБО на авто від Сервіс Газ

Налагодження та регулювання ГБО на авто від Сервіс Газ

Установка ГБО на автомобілі, при значному подорожчанні бензину і зниження його якості, є єдиною альтернативою для істотного скорочення витрат водіїв. Ціна газу - метану, пропану - в рази нижче експлуатації бензинового мотора.

Робота карбюратора і інжектора з ГБО

На сьогоднішній день різні покоління 2, 3, 4, 5 газобалонного обладнання зустрічаються на карбюраторі і інжекторних двигунах. Моноінжекторние і двигуни з розподіленим уприскуванням легко перевести на газ. Це відноситься і до силових агрегатів з прямим уприскуванням в кожен циліндр.

Налагодження та регулювання ГБО в Сервіс Газ

ГБО на моторах з карбюратором встановлюється давно і є добре перевіреним рішенням для ВАЗ, Газелі або Ланос Сенс, наприклад. Запорукою правильної роботи авто в цілому є якісна регулювання газового обладнання - наприклад, Ловато, Томасетто, Stag, Zenit, і подальша його діагностика.

Налагодження та регулювання ГБО в Сервіс Газ

Самостійна установка і регулювання ГБО навіть за інструкцією, може привести до досить серйозних наслідків.

Де провести регулювання ГБО в Одесі

Фахівці компанії Сервіс Газ проводять подетально встановлення газобалонного обладнання на авто в Одесі. Ми пропонуємо переоснащення машини на 2, 3, 4 покоління. Своїми руками і за допомогою сучасної техніки - газоаналізатори, комп'ютери - здатні налаштувати такі марки євро GBO як Zenit, Compact.

Особлива увага приділяється газовій системі під час холостого ходу, роботі клапанів. Тиск при подачі газу утворює обороти, які необхідно підбирати. Для цього потрібно прокручувати гвинт, що відповідає за чутливість. Також необхідно докласти зусиль і увагу налагодженій роботі мультиклапана.

При зверненні в наш сервісний центр ми гарантуємо швидке та якісне встановлення газового обладнання на ваш автомобіль. Також надаємо надійні комплекти, виробництва Італії та Польщі, з можливістю оформлення розстрочки або кредиту. Установка газового устаткування на авто це наша робота і ми робимо її чудово!

service-gas service-gas