Буває так, що з часом Ви помічаєте, що на тій самій відстані витрата палива збільшується в кілька разів. Але не варто відразу звинувачувати в неякісній роботі СТО та установників ГБО, можливо, причини криються в чомусь іншому. У чому конкретно? Саме про це буде наша стаття.

Причини витрати газу

Насправді, перш ніж шукати причину всередині обладнання, рекомендуємо поглянути і перевірити паспортні дані обладнання, які даються на основі стендових випробувань (вони можуть відрізняться від дійсних) з кількох причин:

  • Машина часто стоїть в пробках - для того, щоб авто зрушити з місця, потрібно більше палива
  • Лабораторні випробування проводилися на рівній поверхні, а в реальності, ви можете їздити часто по підйомах і путівцях
  • Витрата палива влітку і взимку завжди різна.

І якщо у Вас розбіжність з перерахованими пунктами, можливо, причина витрати газу криється в переліку таких факторів:

Заправні станції. Насправді, дуже багато залежить від продаваного палива, яке повинно бути чистим і відповідати стандартам якості. Адже далеко не завжди пальне може бути таким, навіть у іменитих АЗС України. У багатьох автовласників виникають проблеми з фільтрами і підвищенням витрат до 20% від норми. Зараз, згідно з деякими даними, нормі відповідає за всіма ознаками газ, що є на таких АЗС, як: Shell, Socar, Avantage, UPG.

Запалювання. Важливо часто перевіряти свічки на дієздатність, особливо, якщо вони нові. І якщо свічка запалювання в поганому або неробочому стані, то і тут може бути збільшення витрат палива і тремтіння, через те, що суміш не запалюється, при цьому на бензині двигун працює стабільно.

Провід. Основна їхня проблема полягає в пробої ізоляційного матеріалу дроту або розриві самого проводу. Симптоми його пошкодження дуже добре видно в період підвищеної вогкості. І в цілях безпеки, рекомендуємо часто перевіряти працездатність проводів, і міняти їх за потребою.

Провід й свічки - це дві речі, на які важливо і потрібно звертати увагу, і перевіряти за потребою. Тому що від їх справної роботи залежить коректна робота двигуна, чи буде повністю згоряти суміш, комфортна їзда на авто і, найголовніше - економна витрата палива. І якщо не перевіряти зазначені місця двигуна, то можна пошкодити і інші дуже важливі і більш дорогі вузли (котушка запалювання, випускний колектор, каталізатор, датчики лямбда-зонд, дросельну заслінку і її датчики, повітряний фільтр і не тільки).

Якщо часто перевіряти ефективність роботи перерахованих вузлів, тоді будь-яких проблем з машиною або витратою палива не трапиться.

Ну, а якщо Ви тільки думаєте про переоснащення авто на газ, це безсумнівно буде правильним рішенням, і ось чому:

  • Економія на паливі
  • Підвищення можливостей двигуна
  • Виключається крадіжка (газ злити неможливо)
  • Газовий вихлоп не шкодить навколишньому середовищу.

Service Gas - встановлюємо ГБО в короткий термін!