Після встановлення газу на авто, багато хто вважає, що можна забути про обслуговування та догляд за транспортом та балоном, але це далеко не так. Насправді, газобалонне обладнання, як і будь-яке інше, потребує уваги та обслуговування від якого залежить безпека транспортного засобу. І щоб ГБО прослужило Вам якнайдовше, а поїздки на автомобілі з такою установкою були цілком і повністю безпечними необхідно приділяти час на догляд за транспортом, газовим обладнанням та деякими частинами.

Звичайно, важливим фактором якості та безпеки, як і раніше, залишається рівень компетентності працівників СТО у переобладнанні авто, а також важливий тип обладнання, все тому, що прогрес не стоїть на місці, але увага з боку автовласника ніколи не буде зайвим!

Куди важливо звертати увагу автовласнику

Догляд за авто

  • Бензин

Це перше і просте, що необхідно звертати увагу. Так, на перший погляд цей пункт може здатися цілком банальним, але все ж таки більшість автовласників геть-чисто забувають заправлятися провідним паливом після установки ГБО. У баку має бути не менше половини бензину, адже при прогріванні до переходу на газ двигун працює саме на ньому. Також, не варто забувати, що є деякі типи моторів, які налаштовані так, що при досягненні певних оборотів переходять на бензин, тому його наявність важлива навіть після установки газу. Плюс до всього, не слід забувати, що перебої у роботі газу також можуть бути, а наявність бензину просто врятує ситуацію.

  • Фільтри

Деякі дійсно можуть геть-чисто забути про наявність двох додаткових фільтрів, які з'являються після установки газу, а це велика помилка. Адже, газ, як і бензин, проходить жорстку фільтрацію спочатку через фільтр грубої, а потім, через фільтр тонкого очищення. Та й при виході газу з балона у потрібні канали він також проходить кілька етапів фільтрації. Плюс до всього, не варто забувати, що на АЗС не завжди продається ідеальний за всіма параметрами газ, а значить, міняти газові фільтри необхідно кожні 8-10 тис. км. І добре б поєднати це разом із заміною масла та фільтрів двигуна.

  • Аварійний запуск

Мабуть, це ще один важливий елемент про який багато хто не здогадується або забуває - запуск на газовому паливі. Такий запуск здійснюється, якщо ДВЗ не активізується на бензині (тут можуть бути проблеми з форсунками або насосом), тоді можна запустити двигун на газі. Так, така можливість є в багатьох установках починаючи з 4-го покоління. Кількість подібних запусків обмежена, вони є аварійними та передбачені лише для того, щоб доїхати до найближчого СТО. Після такого запуску важливо пам'ятати, що для того, щоб редуктор не обмерз, ДВЗ має трохи попрацювати на неодружених.

  • Висока повітронепроникність та безпека

Всі ми знаємо, що газ - летюча і швидкозаймиста речовина, а значить, від рівня захищеності балона та інших частин по яких проходить паливо - дуже важливо. Саме герметичність та надійні з'єднання дарують нам безпеку та стабільну роботу силового агрегату. І якщо при невеликих запахах газу в салоні, потрібно терміново вживати заходів. Адже це говорить про те, що у з'єднаннях є якесь порушення. І щоб максимально безпечно дістатися СТО, можна перекрити вентиль подачі газу на мультиклапані та швидко вирушати до майстрів для усунення проблеми.

  • Повне заправлення балона газом

Насправді, існую любителі заправлятися на повну. Такі люди усувають поплавці мультиклапану, вигинають утримувачі і ще невідомо, як і що роблять для того, щоб залити в балон якнайбільше газу. Але варто розуміти, що до верху балон не слід заливати, бо передбачена заправка балона лише на 80%, а решта 20% мають бути вільними та складатися з повітря. Повітря тут виступає як «подушка безпеки», яка допомагає уникнути неприємностей, у разі розширення газу в результаті нагрівання через вплив температури навколишнього середовища. Наприклад, Ви заправилися паливом в -20, після чого залишили авто в теплому гаражі, в якому +15, - і при повністю заповненому балоні, через розширення, балон може розірвати з усіма наслідками, що негативно позначаються і на авто, на гаражі та на установці. Звичайно, подібна ситуація передбачена у ГБО та для безпеки кожен балон наділений клапаном аварійного скидання. Тобто якщо газу не буде куди подітися, його надлишок просто буде випущений в атмосферу, але все ж таки не варто випробовувати свою долю. Безпека понад усе!

  • Клапана

Тема клапанів дуже болюча і обросла безліччю міфів про прогар клапанів і це стало головною причиною "проти" у питанні установки ГБО. Але насправді все трохи інакше, у прогарі клапанів винний не тільки газ, а й установник обладнання і сам автовласник. Звичайно прогорання може статися, але якщо все встановлено правильно і є належним доглядом, тоді така ймовірність зведена практично до нуля. Зазвичай прогар відбувається через підвищену температуру згоряння палива до ~200-250 °С. Та й багато хто знає, що газ горить повільніше, ніж бензин, тому процес горіння може тривати навіть після відкриття випускних клапанів і за підсумками сідла і самі клапани перегріваються. Однак, цього можна уникнути, якщо довірити установку або налаштування ГБО фахівцям, які точно знають, що роблять і несуть за це відповідальність. Та й налаштовувати потрібно не лише газову систему, а й рідну систему палива. Також не потрібно забувати про регулярне відвідування ТО, в якому потрібно приділити увагу стану клапанів, це дозволить уникнути серйозних поломок авто.

  • Газ та олія

При переході на газ як головне паливо, частоту заміни моторного масла можна збільшувати в кілька разів, так як на відміну від бензину, газ не змиває масляну плівку зі стінок циліндрів і не розбавляє його. Але є інший момент – температура згоряння газу. І вона значно більша, ніж у бензину, тому масло може іноді не справлятися зі своїми завданнями. Буває так, що олія пригоряє, втрачає свої властивості або відкладається на стінках деталей. І це говорить про те, що потрібно придбати спеціальне масло, яке у більшості виробників маркується як "LPG", воно стійке до підвищених температур.

  • Зима літо

При зміні сезонів треба проводити низку підготовчих заходів, які згодом позбавлять вас будь-яких неприємностей. Тут мається на увазі газ, який буває зимовим та літнім (взимку газ - 90% пропан, влітку -50%). І якщо готувати все правильно, то ТВС та двигун працюватимуть справно. І при переході на сезонний газ не забувайте зливати конденсат та міняти газові фільтри. Адже, якщо не вчасно злити конденсат – це може принести проблем у морозну погоду, замерзнуть фільтри, і пропускна здатність буде не найкращою. Восени та навесні не забувайте про діагностику та корекцію температур перемикання на газ – це допоможе економити час та гроші.

Висновок

Якщо вже ставили ГБО на авто, пам'ятайте про те, що воно також потребує періодичного догляду та якісного обслуговування, як і вся машина. Та й правильна робота двигуна на блакитному паливі безпосередньо залежить від правильної установки та налаштування обладнання. І якщо Ви в пошуку компанії, яка зможе зробити якісну установку, налаштування або ремонт ГБО – ласкаво просимо у Service Gas!

Service Gas – ми любимо свою роботу на 100%!