Переоснащення авто на газове обладнання не тільки поліпшить експлуатаційні якості Вашого залізного коня, а й підвищить його працездатність, так як водій може самостійно вибирати, яку паливну систему йому зараз використовувати. А за допомогою 2 видів палива в сумі можна проїхати в 2 рази більше!

Установка гбо на авто

Причини, за якими слід робити установку ГБО у нас в Service Gas просто в цифрах:

 • Понад 3600 днів надання професійних послуг високого рівня
 • від 10 500 гривень коштуватиме установка обладнання 4 покоління
 • Понад 11000 автомобілів, переобладнаних на газове паливо
 • Гарантійний термін обслуговування обладнання 36 місяців (3 роки)
 • 100% гарантія на якісне переобладнання авто.

Насправді, свого роду трансплантація буває не тільки в медицині. А переоснащення автомобіля на газ - це по-справжньому тонка процедура, що вимагає досвіду і знань, а цим якраз-таки займаються, так би мовити, «автомобільні трансплантологи». Адже завдяки їхнім знанням і характеристикам ГБО можливо з високою ефективністю об'єднати функціональність газової та бензинової паливних систем. У підсумку, автовласник вже переобладнаного авто отримує наступні переваги:

 • Економічність
 • Зниження шкоди для навколишнього середовища
 • Практичність.

Ну а тепер можна поговорити про кожну перевагу окремо.

Економічність

Якщо говорити про економічність, то вона очевидна. Зріджений газ, все ж, коштує дешевше, ніж бензин. І навіть якщо враховувати, що газу споживається трохи більше, ніж іншого палива, ми все одно за підсумком економимо близько 40% коштів. В Одесі, в частих пробках, економічність газової установки ще вигідніша.

І щоб ця економічність була на постійній основі, власник авто одноразово встановлює гбо і потім, лише іноді проходить потокові ТО, призначені фахівцями. За необхідності, визначити ефективність від переоснащення авто на газ, можна вже з перших днів роботи на ньому, особливо якщо Ваш автомобіль досить багато працює. В цьому випадку, окупність установки настає швидко. Плюс до всього, міфічних проблем із зносом двигуна завжди можна уникнути, просто важливо щоб установка і налаштування ГБО були правильними.

Зниження шкоди для навколишнього середовища

Обране паливо пропан-бутан значно екологічніше, ніж бензин. Адже вихлопні гази при русі на газовому паливі не несуть в собі багато шкідливих речовин, як бензинове паливо. Та й завдяки ГБО, повітря в містах і за його межами стане чистіше, а, як відомо, чисте повітря сприятливо впливає на здоров'я. І якщо Ви все ж зупините свій вибір на переоснащенні авто на газ, то неодмінно зробите цей світ трішки чистіше!

Практичність

Зрозуміло, перехід автомобіля на газ несе в собі масу переваг конкретно для вас і вашого автомобіля, а саме:

 • Зменшується гучність роботи двигуна
 • Двигун працює набагато краще і довше за рахунок роботи на високооктановому паливі
 • Дуже мало нагару в клапанах внутрішнього згоряння.

Як бачите, є достатньо причин, за якими слід переводити свого залізного коня на газ. Найголовніше, щоб це зробили професіонали своєї справи, якими ми і є. Також, в компанії Service Gas, можна встановити нове обладнання в розстрочку на вигідних умовах.

Service Gas - ми любимо свою справу!