Безумовно, перед тим, як захочеться встановити газ на авто виникнуть маса питань про газове обладнання і процесах його установки, а потім, про те, де знайти по істині якісне СТО, вартість такої послуги і тільки потім, людина замислюється яке покоління установки підійде під його авто, у скільки обійдеться обслуговування обладнання і через якийсь час воно йому окупиться. Але в цій статті, ми вирішили розповісти про нюанси установки і навіть можливо, зруйнуємо кілька міфів про встановлення ГБО.

Установка ГБО

Технічні нюанси при установці такого обладнання

Насправді газова установка не несе ніякої шкоди на двигун, навіть якщо це газодизельного система. Адже завдяки, сучасним установкам можна прибрати різницю октанового числа бензину і газу, а за допомогою датчиків температури вихлопного колектора контролюється перегрів двигуна.

Нове заправний отвір для газу може знаходиться поруч з люком бака, в крилі авто, бампер або під бампер. Перед установкою важливо подумати про своє зручність і обумовити це з майстром.

Форсунки - важлива деталь в ГБО. Від їх вибору частково залежатиме витрата палива і плавне пересування на авто. Адже, ознаками неякісних форсунок можна вважати кілька факторів:

  • Потребують ручної калібрування;
  • Присутній температурне розширення металу;
  • Досить проблемно запустити роботу авто на холодному двигуні при -15 °;
  • Форсунки частот забиваються і неможливо їх розібрати.

Цінова політика установки ГБО безпосередньо залежить від комплектуючих. І при підборі комплектуючих враховується не тільки модель авто, умови використання: сідайте Ви за кермо взимку і т.д. виходячи з усіх ці питань фахівець зможе швидше підібрати відповідну комплектацію під ваше авто.

Найчастіше, при установці устаткування майстри використовують термопластикові магістралі замість мідних. Тому, що термопластик відноситься до розряду гнучких матеріалів, плюс до всього знизиться потреба в постійній чищенні фільтра редуктора.

Не варто давати згоду на ручну коригування отсекателя мультиклапана (простіше кажучи, підрізування поплавка). Оскільки, балон повинен бути заправлений тільки на 80%, якщо балон заправляти понад 80% - є ризик його вибуху!

Встановлюємо ГБО тільки в Service Gas.

Чому саме ми? Все просто. У нашій компанії працюють тільки кваліфіковані фахівці, які в повній мірі зможуть відповісти на всі запитання перед, тим як проводити встановлення ГБО. Ми продаємо газове обладнання в Україні, безпосередньо за цінами виробника, а також комплектуючі до всіх поколінням ГБО: балони ГБО, форсунки, мультиклапана, ремкомплекти і багато іншого.

Переваги установки ГБО у Service Gas:

  • Гарантія до 5 років;
  • Завжди стежимо за новинками брендів, а значить зможемо запропонувати найкраще і відповідне обладнання;
  • Завжди є в наявності ремкомплекти, комплектуючі;
  • Завжди готові проконсультувати на професійному рівні з усіх питань.

Service Gas - величезний асортимент ГБО, приємні ціни, можливість придбати ГБО в розстрочку, а також, пропонуємо якісне обслуговування і зручний сервіс!

Service Gas - встановлюємо ГБО будь-якого покоління!