Машини з встановленим газобалонним обладнанням вельми затребувані в Південній Кореї, але в Україні поки до таких авто відносяться з побоюванням. І добре було б все ж виправити такий стан справ. Адже завдяки газу можна не тільки економити кошти на обслуговування машини та її заправку, але і поліпшити екологію. Плюс до всього, газове обладнання може прослужити своєму господареві аж до 900 000 кілометрів пробігу.

Тепер докладніше про авто з Кореї і їх переваги

Як вже говорилося, в Кореї газ дуже популярний, і тому в авто газове обладнання ставлять безпосередньо на заводі, а значить, гарантія якості і довгий термін служби заявлені самим виробником авто. Всі авто з Кореї обладнані ГБО з технологією LPi (5 покоління). Це означає, що газ потрапляє прямо в колектор, без етапу випаровування.

авто з Кореї

Корейські газові авто дуже надійні, і є тому прямі докази. Зовсім недавно в інтернеті з'явилися фото діючого Кіа Оптима c ГБО, пробіг якого, становить 1 мільйон кілометрів. Цей автомобіль використовують в одній зі служб таксі в Південній Кореї. Транспортний засіб возив людей протягом декількох років, і дуже часто. Стан машини гарний. Активна діяльність авто позначилася лише на стані салону. В цілому, транспорт працює дуже добре!

Безумовно, існує маса міфів про газове обладнання, нібито воно навантажує автомобільний засіб і його двигун своєю роботою і вагою, але дивлячись на наведений приклад, можна зрозуміти, що це, дійсно, дурний міф. Плюс до всього, цей приклад говорить про те, що можна з легкістю купувати корейські авто на газі, навіть б/в, і покладатися на пару сотень тисяч безпроблемного використання, і це як мінімум!

До речі, згідно з деякими спостереженнями, у машин з ГБО машинне масло в невеликій кількості втрачає свої властивості. Це відбувається тому, що газ має невеликий відсоток шкідливих речовин, в порівнянні з бензином або дизелем. До слова про бензин, в корейських авто із заводським газовим обладнанням немає другої паливної системи, яку можна було б використовувати для бензину. А це означає, що завдяки єдиній паливній системі, економляться ресурси авто і збільшується його потужність.

Так що можна сміливо купувати авто з Кореї з заводським ГБО, а фахівці Service Gas, в разі потреби, допоможуть у догляді або налаштуванні обладнання.