Якісний ремонт ГБО от Service gas

Якісний ремонт ГБО в Одессі від Service gas

Після установки ГБО, наскільки б якісною вона не була, приходить час для ремонту. Звичайно, є варіант - відремонтувати обладнання своїми руками, але цього робити краще не варто. Чому? Будь-яка поломка не терпить недбалості і вимагає термінового професійного ремонту, так як будь-яка несправність може спричинити за собою масу неприємних «сюрпризів». Професійні фахівці компанії «Service Gas» вельми серйозно підходять до обслуговування і ремонту газового обладнання. Ми встановлюємо і обслуговуємо різні автомобілі, незалежно від типу двигуна: інжектор або карбюратор.

Працівники нашої компанії легко проводять ремонт балонного обладнання від 2 до 4 покоління, а також проводять ремонт або заміну ВЗУ, ремонтуємо редуктор. А також, з метою безпеки, виробляємо діагностику форсунок, тиску датчиків газу, мультиклапанів і всієї установки перед тим, як відправити авто на ремонт. Також охоче виконуємо заміну фільтрів за потребою.

А якщо ви бажаєте встановити ГБО на метані - ласкаво просимо до нас!

Чому саме ми?

В арсеналі компанії є газове обладнання від провідних виробників, таких як: Zenit, Stag і інші, які пройшли перевірку і повністю сертифіковані. Також можливо здійснити установку виносного обладнання на ваш автомобіль. Якщо не знаєте куди краще звертатися, то найкраще звернутися по консультацію!

Всі ціни за послуги ви можете дізнатися у менеджерів нашої компанії.

Service Gas виробляє установку, діагностику і ремонт газобалонного обладнання швидко і ефективно в Миколаєві, Одесі та інших містах України.

Сервіс Газ - сервіс за який не соромно!

service-gas service-gas