Напевно кожен власник автомобіля, який встановив в своє авто ГБО знає, що таке ремкомплект і дуже добре знає його важливість у газовому обладнанні. Ремкомплекти бувають різних видів, але кінцева мета у них одна - створити хорошу роботу газової установки. Ремкомплект складається з набору витратних матеріалів, які мають властивість зношуватися.

ремкомплект редуктора

Детальніше про ремкомплект

Але все ж, розберемо докладніше визначення, що ж таке ремкомплект

Ремкомплект ГБО - має вигляд певних запчастин і витратних матеріалів, необхідних для заміни під час планового або поточного обслуговування. У період використання газу, можуть зношуватися маса частин, наприклад, мембрани або може бути забруднення фільтрів, утворення тріщин на прокладках. А через таких тріщин можливий прохід газу в неналежні місця. А при періодичному оновленні можна заощадити до 10 відсотків палива і піти від можливих непередбачених аварійних ситуацій на дорогах.

Коли важливо робити зміну комплекту?

Звертати увагу на:

  • Нестабільну роботу двигуна;
  • Знижені обертів;
  • Різкі ривки на старті і при русі;
  • У випадку, поганого запуску системи;

Якщо на контрольній панелі горить "Check Engine" - це прямий знак несправності ГБО. Як правило, при такому розкладі, витрата палива може в рази збільшуватися. А для вирішення цієї проблеми вам необхідно буде вибрати ремкомплект редуктора і газових форсунок і відправити авто на ремонт.

Склад ремкомплекта.

Найчастіше виробники можуть виробляти відразу кілька ремкомплектов для одного виду ГБО. Склад такого комплекту безпосередньо залежить від його призначення і складу палива (пропан, метан). Найбільш відомими є комплекти для редукторів і форсунок. А в більш великих наборах крім витратних матеріалів, входять часто ламаються запчастини. Ціна на ремкомплект газового редуктора залежить від виду (Антарктика, Арктик, Аляска), комплектації і виробника.

Перевірка

Перш, ніж купувати такий комплект на газовий редуктор, важливо для початку перевірити стан вузла. Так, наприклад, апарат знімається, згідно з інструкцією від виробника, розбирається і промивається. Далі, визначаємо стан потрібних комплектуючих, після діагностики підбираємо оптимальний варіант - заміна зношених деталей, частковий або ж повний ремонт, в деяких випадках проводиться покупка нового вузла. Важливо знати, що здійснювати таку перевірку редуктора краще перед плановим обслуговуванням або заміною форсунок.

Важливо! Чи не рекомендовано проводити самостійну установку нового комплекту. Робота з ГБО, потребує попереднього приготуванні. І для забезпечення безпечного використання авто, краще купити ремкомплект на газовий редуктор Томасетто, а після, відправити машину на ремонт або монтаж до перевірених фахівців авто сервісу, що спеціалізується на чорне золото.

Як купити комплектуючі

Компанія Service Gaz пропонує вашій увазі величезний асортимент ремонтних наборів. Якість товарів відповідає європейським стандартам. Якщо Ви потребуєте підказкою або допомоги в придбанні або вибору якісного ремкомплекта газового редуктора, фахівці нашої компанії із задоволенням допоможуть підібрати для вас ідеально підходить набір.

Але і не забувайте головне: Щоб ГБО відмінно працювало і прослужило вам довго, в середньому кожні 10000 км віддавайте обладнання на діагностику і своєчасно робіть заміну всіх зношених частин!

Сервіс Газ - ми любимо свою роботу!